Serdecznie dziękuję firmie pogrzebowej Horus oraz całemu zespołowi za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego Taty. Śmierć mojego Taty była dla mnie bardzo trudna panie w biurze Horus bardzo mi pomogły z wielkim zaangażowaniem, cierpliwością, wrażliwością oraz empatią, tak abym po raz pierwszy odnalazła się w tak trudnym momencie. Dziękuję również zespołowi zajmującym się samym pogrzebem oraz panom trębaczom dzięki zespołowi Horus, czułam, że odprowadziłam Tatę z szacunkiem i godnością, a sama ja czułam choć trochę ukojenia. Z Wyrazami Szacunku. Pozdrawiam



